شــرکت شهد کالا کار با برخورداری از کـادر متخصص خود و تجربیـات به دست آمده، در زمینه تجهیز آزمـایشگـاههـای کنتـرل کیـفی مـراکز آب و فـاضـلاب، محيط زيست، شبكه بهداشت، کـارخـانجـات مـواد غـذایی و نـوشیـدنی، شهركهاي صنعتي، نيروگاهها و تصفيه خانه ها، مـراکزتـحقیـقـاتـی و دانشگاههاي کشـور فعال بوده و در این راستا با دارا بودن نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی LoviBond آلمان ونمایندگی فروش کمپانی های Jisico و RADWAG  آمادگی خود را برای عرضه محصولات این کمپانی ها و ساير كمپاني هاي معتبر جهاني اعلام می دارد . با این امید که با خدماتی مناسب، پاسخی بر اعتمادی که شما به این شرکت ابراز می دارید، داشته باشیم .

 

شرکت شهدکالا کار نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات کمپانی  RADWAG لهستان با   عرضه بیش از 80 مدل از ترازوهای کمپانی مذکور با دقت های مختلف ( از دقت 0.5گرم تا یک صد میلیونیم گرم ) آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی  ( آزمـایشگـاه هـای تحقیقاتی ، دانشگاهی، بیمارستانی ، صنعتی ، فروشگاه های زرگری و سایر مراکز ) می باشد.

محصولات کمپانی radwag  با بکار گیری جدیدترین تکنولوژی در ساخت ترازو و دارا بودن بالاترین استاندارد و تاییده های بین المللی  با قیمت های مناسب سهم بسزایی در تامین نیاز های توزینی کشور دارد.

این کمپانی با دارا بودن بیش از چهار دهه تجربه در زمینه طراحی و ساخت ترازو در حال حاضر با ارائه بیش از صد مدل کالا شامل انواع ترازوهای آزمایشگاهی ، ترازوهای صنعتی و Mass Comprators (ترازوهای بسیار دقیق جهت کالیبراسیون وزنه های استاندارد) جزء تولید کنندگان برتر جهانی در صنعت توزین می باشد.