مقایسه‌گرهای جرمی

 مدل UYA 5Y.KO

دقت [d] : 0.1  میکرو گرم

حداکثر ظرفیت : 6.1 گرم

Datasheet PDF

more information

مشخصات مقایسه‌گرهای جرمی مدل UYA 5Y.KO

جدیدترین مقایسه‌گرهای جرمی Radwag، تنظیم استانداردهای جرم و وزن‌ها را طبق توصیه‌های OIML (R-111) از 1 میلی‌گرم تا 5 گرم در کلاس E1 و پایین‌تر امکان‌پذیر می‌سازد.

مقایسه‌گرهای جرمی برای اطمینان از قابلیت ردیابی اندازه‌گیری جرم و تأیید وزن‌ها مطابق با اصول اندازه‌شناسی قانونی مورد استفاده قرار می‌گیرند. مقایسه‌گرهای جرمی RADWAG در بین آزمایشگاه‌های کالیبراسیون معتبر در بسیاری از کشورها به رسمیت شناخته شده‌اند.

تجهیزات استاندارد مقایسه‌گر جرمی UYA 5Y.KO یک محفظه درب کشویی شیشه‌ای است که شرایط نامساعد اتاق‌های توزین را ارتقا می‌بخشد. مقایسه‌گر جرمی در داخل محفظه کشویی شیشه‌ای قرار می‌گیرد. شیشه‌های جانبی کشویی، دسترسی آسان به محفظه توزین را امکان‌پذیر می‌کند.

مقایسه‌گر جرمی سری UYA 5Y.KO، شامل دو بخش است. یکی از آنها ماژول الکترونیکی را نگه می‌دارد و دیگری سیستم اندازه گیری مکانیکی را دقیق میسازد.
چنین راه‌حلی موجب از بین رفتن تأثیر دما (گرم شدن عناصر الکترونیکی) در تشخیص مقایسه‌گر می‌شود. این مقایسه‌گر دارای یک محفظه توزین استوانه‌ای شکل با محافظ شیشه‌ای و سیستم باز کردن خودکار درب است. تمام عناصر محفظه توزین از شیشه یا فلز ساخته شده‌اند تا تأثیر بارهای الکترواستاتیکی بر نتیجه‌ی اندازه گیری را به حداقل برسانند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات خود می توانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.