مقایسه‌گر وزن وکیوم

AVK 1000.5Y.LLS

دقت: 0.1µg

حداکثر ظرفیت: 1002g

Datasheet PDF

more information

مقایسه‌گر وزن وکیوم

AVK 1000.5Y.CP

دقت: 0.1µg

حداکثر ظرفیت: 1002g

Datasheet PDF

more information

مقایسه‌گر وزن وکیوم

AVK 1000.5Y

دقت: 0.1µg

حداکثر ظرفیت: 1002g

Datasheet PDF

more information

مشخصات مقایسه‌گر جرمی وکیوم اتوماتیک

دقت: 0.1µg

حداکثر ظرفیت: 1002g

مقایسه کننده جرم وکیوم اتوماتیک AVK-1000 برای موسسات ملی اندازه گیری که استاندارد جرم مرجع ملی 1 کیلوگرم را انتقال و حفظ می کنند در نظر گرفته شده است.
مقایسه‌گر وکیوم برای توزین استانداردهای جرم و کره‌های سیلیکونی با قطر 100 میلی‌متر در نظر گرفته شده و این امکان را برای مقایسه حداکثر 6 نمونه اولیه با حداکثر وزن 1 کیلوگرم فراهم می‌کند. تکرارپذیری این مقایسه‌گر 0.3 میکروگرم و دقت آن 0.1 میکروگرم است.
یک محفظه خلاء (وکیوم) با طراحی ویژه امکان انجام اندازه‌گیری‌ها را در خلاء با ظرفیت 10-6 میلی بار یا در اتمسفری حاوی گازهای نجیب می‌دهد.
AVK-1000 مجهز به کفه‌ی توزین آویزان است که خطاهای خروج از مرکز را حذف می‌‎کند.
نسخه استاندارد این مقایسه‌گر جرمی دارای ترموهیدروبارومتر برای آزمایش شرایط محیطی با دقت بسیار بالا است: فشار 0.001hPa، رطوبت 0.01٪ و دمای 0.001 درجه سانتیگراد.
این مقایسه‌گر همچنین مجهز به خلاء سنج با کیفیت بالا می‌باشد.
مقایسه‌گر جرمی AVK-1000 می تواند به سیستم LOAD LOCK برای حمل استانداردهای جرم مجهز شود. این سیستم امکان تعویض یا افزودن مصنوعات را بدون تغییر اتمسفر داخل محفظه اصلی فراهم می‌کند. با استفاده از یک محفظه ویژه برای استانداردهای جرمی، کل فرآیند تعویض 90٪ کوتاه‌تر می‌شود.
در طی تعویض استاندارد جرم که بدون استفاده از سیستم LOAD LOCK انجام می‌شود، هوا وارد محفظه اصلی مقایسه‌گر جرمی می‌شود. پس از هر باز شدن محفظه لازم است هوا به بیرون پمپاژ شود تا مقدار خلاء مورد نیاز بدست آید. مقایسه‌گر جرمی وکیوم تقریباً 48 ساعت زمان برای به دست آوردن خلاء نیاز دارد تا تکرارپذیری اندازه‌گیری را تضمین کند.
LOAD LOCK مجهز به یک سیستم پمپ با راندمان بالا است، زمان پمپاژ هوا به منظور فعال کردن باز شدن درپوش محفظه اصلی به طور قابل توجهی کوتاه می‌شود. تثبیت محفظه اصلی پس از تعویض/افزودن استاندارد جرم و بستن شیر اتصال محفظه اصلی و سیستم LOAD LOCK 5 ساعت طول می کشد.
یک خلاءسنج با کیفیت بالا، امکان نظارت و مقایسه مقدار خلاء را به منظور تعیین لحظه باز شدن مجدد درپوش و تعویض استاندارد جرم فراهم می‌کند. برای نظارت بر فرآیند، منظره‌یاب ویژه‌ای طراحی شده است.

تکمیل مقایسه‌گر جرمی وکیوم AVK-1000 با سیستم LOAD LOCK به طور قابل توجهی عملکرد مقایسه را بهبود می بخشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات خود می توانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.