در دنیای جواهرات، وزن نقش کلیدی ایفا می کند. همچنین نشانگر دقت استادانه است. ” ترازوی جواهرات ” اصطلاحی برای ترازوهایی است که با دقت بالا و تکرارپذیری عالی مشخص می‌شوند.
اگر به دنبال ترازوی جواهرات هستید، پیشنهاد می‌کنیم آنها را در بخش مربوط به ترازهای آنالیتیکال و دقیق پیدا کنید. در هر یک از ترازوهای ما، می توانید واحد را به قیراط (ct) تغییر دهید.
ترازوهای آنالیتیکال RADWAG
دسته‌ای بسیار گسترده از ترازوهای آزمایشگاهی است که شامل سری‌های 5Y، X2 و R2 می‌شود. ما مدل‌های زیر از ترازوهای آنالیتیکال سری 5Y را به شما پیشنهاد می کنیم: XA 5Y.A، XA 5Y، AS 5Y و XA 5Y.F.
ترازوهای آنالیتیکال سری X2 به اندازه ترازوهای سری 5Y دقیق هستند، اما می توانید وزنه‌های سنگین‌تری را روی آنها وزن کنید (60 گرم – 3.1 کیلوگرم).

ترازوهای آنالیتیکال سری R2 ابتدایی‌ترین مدل‌ها در این دسته هستند، با این وجود دقت بالایی دارند (0.1 میلی گرم – 0.01 میلی گرم). حداکثر ظرفیت آنها 60 گرم تا 520 گرم است.

ترازوی دقیق RADWAG
دسته‌ای بسیار غنی از ترازوهای آزمایشگاهی است که شامل ترازوهای دقیق سری CY10، 5Y، WLY، X2،PM C32 ، R، WLC و WTC است. دقت آنها از 1 میلی گرم تا 2 گرم و حداکثر ظرفیت آنها از 200 گرم تا 120 کیلوگرم متغیر است.

محبوب‌ترین ترازوی جواهرات ما، ترازوی دقیق WLC C/2، ترازوی دقیق WLC و ترازوی دقیق WTC است.
همه آنها مجهز به یک باتری قابل شارژ داخلی هستند که به آنها اجازه می‌دهد بدون دسترسی به منابع برق خارجی کار کنند. هر یک از آنها به دستگاه‌های جانبی مانند رایانه، چاپگر، حافظه یا نمایشگر اضافی متصل می شوند. تابه‌های توزین آنها از فولاد ضد زنگ ساخته شده است که طول عمر بالایی را برای ترازوی شما تضمین می‌کند و از پاشش تصادفی آنها محافظت می‌کند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات خود می توانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.